به گزارش فرهنگ نیوز،اسرائیل با استخدام پرسنل مجرب و آموزش دیده اقدام به جذب ایرانی ها برای استفاده از مقاصد شوم خود می کند،اعضای این ارتش با تسلط به زبان فارسی عناصر خاکستری vh در فضای شبکه های مجازی ، شناسایی کرده و برای مقاصد خود استفاده می کنند.

این روزها که اسرائیل به عنوان الگویی تمام عیار، به نقض حقوق بشر  وایجاد جنگ روانی  و گسترش سلاح های و کشتار جمعی شناخته می شود،اینبار جبهه جنگ خود را،در رویارویی نرم در فضای شبکه های اجتماعی دنبال می کند

بارزترین مصداق مسئله مطرح شده در این حوزه ، کمپینگ دوستی ایران و اسرائیل می باشد که مستقیما از سوی ارتش اسرائیل هدایت می شود . کمپینگ دوستی ایران و اسرائیل به نحوی عمل می کند که سربازان گماشته شده اسرائیلی ، صرفا جهت شناسایی ایرانیانی با اعتقادات نسبی و  خاکستری استخدام کرده و سعی در برنامه های  جدید جهت افزایش  تسلط بیشتر بر روی وبلاگ نویسان را در برنامه خود دارند.

اورشلیم پست به نقل از سر شاخه رسانه ای نیروهای دفاعی اسرائیل عنوان کرد و گفت: "رسانه ها وبلاگستان های جدید یکی دیگر از مناطق جنگی ماست که باید از آن بهره کامل را ببریم. "

در مقاله ی که  در سال 2009 در جریان فتنه 88در ایران، مجله WIRED مقاله ای را  با عنوان، "فیس بوک، گوگل باز و.. فارسی، راهی است برای کمک به فعالان ایرانی." منتشر کرد، که حمایت همه جانبه صاحبان قدرت و اختصاص بودجه های هنگفت را جهت فشار و نفوذ این رسانها همانند تویترو... جهت اغتشاشات مثال زدنی است.

دشمنان جمهوری اسلامی از هر فضایی برای سو استفاده علیه کشورمان استفاده می کند و هر فرصتی بعنوان یک تهدید استفاده می کنند که نمونه آن نیز ترور دانشمندان هسته ای کشورمان می باشد.نوشته شده در چهارشنبه 19 مهر 1391 ساعت 01:27 ب.ظ | آخرین ویرایش در - ساعت -